Рецепт - бульйон з дичини


Інгредієнти для рецепта Бульйон з дичини

600 грам яловичини, 1 корінь петрушки, 1 корінь селери, 1 морква, цибулина порею, 100 грам масла, 1-2 лаврових листки, 5-6 горошин ямайського (запашного) перцю, пучок зелені, пучок зелені кропу; 2 рябчика або підлогу глухаря або 2 бекаса або сломки; стакан мускат-Люнель або вина

Як приготувати рецепт Бульйон з дичини ?

скип'ятимо бульйон з яловичини, процідити, покладемо коріння, зваримо.
Дичина очистимо, випатрати, вимити, засмажити, дамо стекти маслу. Півпорції дичини розрубаємо на частини і, відкинувши спинки, відваримо з яловичиною. Іншу частину дуже дрібно стовкти з 200 грам сирої яловичини або телятини, додамо 3 збитих білка, розведемо холодною водою (1,5 склянки), розмішати до гладкості, вольем 1 склянку гарячого бульйону, розмішати, негайно вольем в киплячий бульйон, варимо 1,5 години, процідити, вольем вино, усиплемо зелень.
Подавати з пиріжками або грінками з сиром.
Самий смачний бульйон з дичини бульйон з рябчиків, тому з метою економії для домашнього столу можна засмажити 3-4 рябчика, майстерно зріжемо філе і подамо його на друге з картопляним пюре, а кістки розрубаємо, відкинути спинки і зваримо в бульйоні. Відтяжку можна і не робити.