Новорічний салат Здоров'я 2013


 

 

 Інгредієнти для  новорічного  сал  ата Зд  Орів    201 3 :

 2 моркви.

 3 картоплини.

 Два    свіжих огірка і 3 маринованих.

 Броколли - 500 грам.

 150 грам грибів.

 Яйця - 3 штуки.

 Майонез -150 грам.

 Один лимон.

 Спосіб приготування  новорічного салату здоров'я    2013 :

 Розбираємо брокколі по суцвіттям, (приблизно однаковим). Відрізаємо основна суцвіть, і відкладаємо в іншу миску - їх станемо готувати окремо з суцвіттями.

 Опустіть капустяні ніжки в злегка солону киплячу воду і залиште готуватися (після закипання) протягом 4 хв. Після цього дістає підстави суцвіть    з води, і відкладаємо в окрему чашку - остигати.

 Потім    суцвіття броколі також опускаємо в злегка підсолену    закипаючу воду і готуємо (після закипання) протягом пари хвилин.    Після цього візьміть їх і відправляємо до капустяним ніжок.

 Коли капуста охолоне - як слід поливаємо її соком половинкою лимончика і залишаємо маринуватися.

 Готуємо, охолоджуємо і чистимо моркву, картоплю    і яйця.

 Картоплини і моркву потрібно нарізати середніми кубиками. Потім приготовані овочеві культури відправляємо в глибоку миску.

 Після чого наріжте середніми кубиками    свіжі огірки (пред цим очищені від шкірки) і солоні, а також варені підстави суцвіть від броколі, гриби і сир. Нарізані інгредієнти    додаємо миску до овочів.  

 Потім візьмемо варені яйця і відділимо білки від жовтків. Білки двох яєць відкладаємо в чашечку (ними станемо прикрашати салат), а інші яйця нарізаємо кубиками. Яєчні кубики відправляємо в миску, де знаходяться інші нарізані складові салату.

 Заливаємо майонезом    овочеву суміш. Все як слід розмішуємо. Салат викладаємо на неглибоку тарілку, одночасно розрівнюючи поверхню.

 Решта білки    натираємо на дрібній тертці і обсипаємо ними площину салату.

 Суцвіттями броколі викладаємо боки салату 2013. У центр помістіть    ялиночку, зроблену з огірків.

 У разі якщо броколі великі по    розміром, то потрібно розірвати    їх на більш дрібні, схожі за    розміром суцвіття.

 Одержаний салат з'їдять всі ваші домочадці або гості, так як цей салат не тільки апетитний на вигляд, але і дуже корисний для здоров'я.

 Нехай у наступаючим році у вас буде міцне здоров'я, відмінний настрій і посмішка на обличчі.