Печиво «Поцелуйчики» на Новий рік


alt


 Такі печива ви, звичайно ж, можете пекти не тільки на Новий рік, але і в будь-який інший свято чи звичайний день. Тим більше що інгредієнтів і час у вас піде мінімум. В день нового року буде мало вільного часу, тому такі печива будуть дуже до речі.

 Інгредієнти для приготування печива «Поцелуйчики» :

 Листкове тісто - 500 грам.

 Одне яйце.

 80 грам  цукру.

 Волоські або які-небудь інші горіхи - 80 грам.

 Спосіб приготування печива«Поцелуйчики» на Новий рік :

 Листкове тісто необхідно розморозити. Запам'ятайте, що не варто сильно заморожувати листкове тісто, так як воно може стати липким і важким у приготуванні. Для ваших печива можете взяти будь печива, можете взяти кілька видів, і печива стануть різними, а можете взяти суміш різних горішків. Горіхи обсмажте і перемолоти в блендері, але не дрібно.

 

 Візьміть яйце з холодильника, відокремте білок і перенесіть його в миску з цукром, збийте в об'ємну піну. Розкачайте тісто і за допомогою виїмки видавіть гуртки діаметром від 8 до 10 см. У центр кола поставте горіхово-білкову суміш по одній ложці. Заліпите як вареник, але не щільно, так як він після він повинен розкритися. З даного тесту у вас може вийде близько 15 штук. Далі за допомогою пензлика помажте свої печиво жовтком. Після поставте в духовку на хвилин 20 при температурі 180 градусів.

 Приємного апетиту і щасливих свят.