Новорічні бутерброди


 

 Інгредієнти для приготування  новорічних бутербродів :

 Вам потрібна така кількість інгредієнтів, з розрахунку скільки буде їдців.

 Батон хліба.

 Масло вершкове

 Сир твердих сортів.

   2 креветки на один бутерброд.

 Середній помідор.

 2 оливки.

 Перо зеленої цибулі.

 Рецепт приготування  новорічних бутербродиков :

 Наріжте батон на шматочки, зверху промажьте тонкий шар масла і покладіть шматочок сиру, але щоб він повністю накривав шматочок хліба.

   За інструкцією відваріть креветки, зверніть увагу на стан креветок, адже креветки можуть бути несвіжими, щоб перевірити їх свіжість візьміть одну креветку, якщо ж вона залишилася скрученої. То це говорить про свіжість продукту, якщо ж креветочку випросталася, то викиньте її, вона не придатна для вживання. Креветка вариться приблизно 5 хвилин, після цього акуратно дістаньте її ложкою або шумівкою. Нехай креветки охолонуть. Після чого їх необхідно очистити. На сир покладіть 2 криветки (один на одного).  

   Тепер прийміть за помідор, який необхідно помити, очистити від шкірки і зеленої серцевини, нарізати тонкими скибочками    і покласти близько кріветочек.

 Відкрийте банку з оливками, якщо вони з кісточками, то необхідно від них позбутися. Половинки оливок покладіть на бутерброд. Тепер помийте лук і наріжте так, щоб вийшли не великі колечка, цими кільцями посипте ваш новорічний бутерброд.

 Смачного!