Шоколадний мус - рецепт на 14 лютого. Рецепт швидкого і смачного десерту на день Всіх Закоханих.


 «Шоколадний мус» - саме це словосполучення робить на душі трошки тепліше. Щоб розвіяти нудну, зимову сірість в прекрасний день 14 лютого, приготуйте такий шоколадний мус і подайте його з відповідним гарячим напоєм.

 

 Шоколадний мус - рецепт на 14 лютого

 Щоб приготувати на 14 лютого зігріваючий шоколадний мус підготуйте набір наступних інгредієнтів:

 молочний шоколад (хорошої якості) - двісті грамів;

 молоко (свіже) - одна чашка;

 свіжозварений міцну каву - еспресо - дві великі ложки;

 вершкове масло - чотири столові ложки;

 два свіжих, відбірних яйця.

 Технологія приготування прекрасного шоколадного мусу до 14 лютого:

 1. Спочатку поламайте на порційні кубики плитку шоколаду, і кілька шматочків відкладіть для прикраси готового мусу. Кубики шоколаду покладіть в чашу блендера і гарненько їх подрібніть.

 2. У невеликій посудині підігрійте молоко, влийте в нього свіжозварений еспресо і додайте вершкове масло. Все це доведіть до кипіння, постійно помішуючи, щоб вершковий жир рівномірно розтопився.

 3. Отриману суміш з масла, молока і кави перелийте в чашу блендера, в якій знаходиться подрібнений шоколад. Збивайте всі компоненти до отримання рівної, однорідної маси. Далі додайте в чашу два сирих яйця і продовжуйте збивати суміш, поки повністю не зникнуть всі грудочки.

 4. Приготований мікс перелийте в ємність для подачі мусу, помістіть його в холодильник, приблизно на чотири-п'ять годин, щоб десерт став в'язким.

 5. Перед подачею шоколадний мус можна прикрасити шоколадною стружкою, цільними свіжими ягодами або шматочками фруктів. Шоколадний святковий мус до 14 лютого готовий!

 6. Будьте впевнені, що таке шоколадне ласощі викличе справжній фурор і обов'язково сподобається вашому молодій людині. Якщо вам хочеться в день Всіх Закоханих здивувати свою половинку, то піднесіть йому цей десерт.