Тірамісу - класичний рецепт. Як в домашніх умовах приготувати класичний тірамісу?


Тірамісу - класичний рецепт  цих ласощів вкрай популярний в Італії. Готується дане частування без випічки, обов'язковою основою його є печиво «Савоярді» і вершковий сир «Маскарпоне». Саме в цьому і полягає рецепт класичного тірамісу.

 

 Тірамісу - класичний рецепт

 Щоб у домашніх умовах відтворити цей десерт, можна замінити сир Маскарпоне. На заміну цьому сиру відмінно приходять такі сорти, як Буко і Філадельфія. Печиво Савоярді в спрощеному рецепті тірамісу можна замінити аналогічним бісквітним печивом (магазинним або домашнім). Класичний рецепт десерту також включає вино Мадера або Марсала, однак, якщо ви збираєтеся готувати тірамісу для дітей, то можете обмежитися фруктовим сиропом або кави.

 Для приготування класичного тірамісу на власній кухні, підготуйте:

 сир Маскарпоне - п'ятсот грамів;

 печиво Савоярді або Дамські пальчики - 250 грамів;

 три - чотири курячих яйця;

 сто грамів цукрової пудри;

 крепкосваренний натуральна кава (або розчинний) - половина склянки;

 десертне вино або кавовий лікер - дві великі ложки;

 тертий шоколад або порошок какао.

 Технологія приготування класичного тірамісу:

 1. Спочатку покладіть вершковий сир в холодильник, оскільки він повинен бути обов'язково холодним, в іншому випадку крем буде дуже рідким. Яйця для тірамісу повинні бути теплими, тобто кімнатної температури. Сирі яйця поділіть на жовту і білу частини.

 2. В окремій, чистій ємності збийте жовтки, змішавши їх з половиною взятого цукру, поки ті не стануть світло-жовтими. Білки також збийте, з'єднавши їх з цукром, що, до міцної і дуже густої піни. Жовтки з'єднайте з вершковим сиром і перемішайте. Поступово змішайте дві суміші, додаючи сирну масу в збиті білки, обережно, не порушуючи структуру збитих білків.

 3. Викладіть шар печива щільно одне до іншого в підходящу прямокутну форму або на блюдо. Зверху полийте кожну печеньку сумішшю з кави і лікеру. Покрийте шар печива рівномірним шаром приготованого крему. Знову укладіть шар бісквітного печива і розрівняйте по його поверхні залишився крем.

 4. Приберіть зібраний тірамісу в холодильник для просочення, мінімум на шість - вісім годин. Далі за допомогою сита посипте десерт какао порошком, тертим шоколадом або шоколадною стружкою. Наріжте готовий тірамісу окремими шматками і подавайте його до чаю.

 5. Зберігати готовий тірамісу потрібно тільки в холодильнику не більше двох - трьох діб, оскільки в його складі містяться сирі яйця. Смачного!