Рецепт - осетинські пироги. Як в домашніх умовах приготувати справжні осетинські пироги?


Рецепт - осетинські пироги  , Має на увазі приготування закритого пирога з різною начинкою. Найчастіше, осетинські пироги мають круглу форму. Процес випічки даного частування не представляє великої складності, однак вимагає деякого досвіду і вправності.

 

Рецепт - осетинські пироги  

 Смачними і правильними пирогами вважаються ті, у яких тонке тісто і рясна, соковита начинка, що не випирає назовні. Пропонуємо вам одну з різновиду приготування осетинських пирогів з сиром.

 1.  Приготування тіста.

 - Візьміть одну маленьку ложку сухих дріжджів, така ж кількість пшеничного білого борошна і цукрового піску. Перемішайте все це в склянці, а потім залийте теплою водою. Стакан повинен бути наповнений на 80 відсотків. Залиште суміш на десять хвилин, поки над нею не підніметься пінка.

 - Підготуйте велику миску для замішування тіста і невелике плоскодонне корита для формування пирогів. Заздалегідь слід готувати начинку.

 - Борошно пересипте під взяту миску і почніть замішувати тісто. Вилийте туди ж вміст склянки, свіже молоко, підігріту воду і сіль. Коли тісто буде фактично готове, додайте в нього рослинне масло, того воно не буде приставати до стінок посудини. - Накрийте тісто, приміром, целофановою плівкою, і залиште на пару годин. Коли воно підніметься, можна починати випікати пироги.

 2.  Приготування сирної начинки для Уалібахта.

 - Традиційно начинка для осетинських пирогів готується з овечого, коров'ячого або козячого молока. Можна використовувати сир, типу Фета. Підбирайте не надто солоний сорт з великим вмістом жиру. Занадто солоний сир можна попередньо замочити у воді, поділивши його на шматки. Свіжий сир зручніше подрібнювати руками, в інших випадках підійде дрібна терка.

 - В подрібнений сир потрібно за смаком додайте дрібну сіль, розім'яти начинку і добре її перемішати.

 - Потім сирну начинку потрібно поділити на три порції у вигляді кульок, діаметрів від дванадцяти до п'ятнадцяти сантиметрів.

 3.  Формування та випічка осетинських пирогів.

 - Гарненько розігрійте духовку і підготуйте сковорідки. Тісто розкачати руками. Покладіть в центр кожної заготовки сирну начинку. Зберіть краї тіста, з'єднайте їх в середині і зріжте зайве.

 - Потім обережно розкачайте тісто з начинкою, рухаючись від центру до країв зверху вниз. Потім переверніть заготовки, присипте її борошном і знову розкачайте. Візьміть майбутній пиріг двома руками і перекладіть його на сковорідку. Продовжуйте його розгортати на сковороді, заповнюючи пирогом всю площу.

 - Сковороду з пирогом поставте вниз духовки. Готовий пиріг вийміть з печі і смахніте з нього залишки борошна. Зверху і з боків змастіть частування вершковим маслом, щоб воно стало більш м'яким.

 - Осетинські пироги з сиром готові! Подавайте їх до столу, поки ті не встигли охолонути!