Молочний кисіль - рецепт і основні особливості приготування. Як готується смачний молочний кисіль?


Молочний кисіль - рецепт  цих ласощів не дарма вважається дитячим, оскільки він вельми поживний і запросто засвоюється організмом навіть маленької дитини. Найчастіше прийнято готувати фруктові або ягідні киселі (як смородиновий, полуничний та інше), а ми розглянемо, як зробити молочний кисіль.

 

 Молочний кисіль - рецепт

 1. Рецепт простого молочного киселю.  Цей варіант найпоширеніший, він є базовим для приготування інших варіантів даного частування. Навчіться варити простий молочний кисіль, і тоді зможете братися за більш складні рецепти.

 Інгредієнти для простого молочного киселю:

 свіже молоко - чотири склянки;

 цукровий пісок - три великих ложки;

 картопляний крохмаль - три столові ложки;

 ванілін - щіпка або половина стандартного пакетики ванільного цукру;

 фруктовий сироп - чотири великі ложки.

 Технологія приготування молочного киселю:

 - Відміряйте три склянки свіжого молока, поставте його на плиту і дайте закипіти. Потім додайте в молоко цукровий пісок. Залишилися склянкою холодного молока розведіть картопляний крохмаль, при цьому старанно його розтирайте, оскільки вам не потрібні грудочки. Влийте крохмале-молочну суміш у солодке, гаряче молоко і варіть все це хвилини три, при постійному помішуванні. В кінці приготування молочного киселю додайте в нього фруктовий сироп (за бажанням) і ванілін.

 2. Рецепт густого молочного киселю.  Дане частування є прекрасною альтернативою вишуканим десертів з молока італійської та французької кухні. Вариться такий кисіль набагато простіше, ніж готується бланманже або панакотта, а смак нітрохи не гірше.

 Набір продуктів для густого молочного киселю:

 прісне молоко - дві склянки;

 картопляний або кукурудзяний крохмаль - дві великі ложки;

 ванільний цукор - половина стандартного пакетика;

 за смаком - цукровий пісок.

 Технологія приготування густого киселю з молока:

 - Півтора склянки прісного молока вилийте в невелику каструлю, змішайте його з кристалічним цукром і ванільним цукром. Помістіть суміш на плиту і дайте закипіти. У частині холодного молока розведіть крохмаль, при цьому намагайтеся, щоб він повністю розійшовся, не залишаючи грудочок в рідині. Знову помістіть каструлю на конфорку і тонкою цівкою введіть у неї крохмальної молоко. Коли густий кисіль буде готовий, розкладіть його по порційних келихах. Виходить апетитно і вишукано смачно!