Рецепт паски з родзинками. Як в домашніх умовах спекти паску з родзинками на Великдень?


Рецепт паски з родзинками  , Описаний трохи нижче, дає можливість спекти прекрасний, повітряний і м'який паску до свята. Готувати великодні частування до світлого Воскресіння Христового є давньою російською традицією. Тому, не буде відступати від традицій, і спечемо паску з родзинками.

 

 Рецепт паски з родзинками

 Інгредієнти для нижчеописаного рецепта нам потрібні наступні:

 три свіжих курячих яйця;

 п'ятсот грамів білого борошна;

 двісті мілілітрів пастеризованого молока;

 вершкове масло - 125 грамів;

 цукровий пісок - 120 грамів;

 двісті грам родзинок;

 дріжджі - близько п'яти грам;

 цукрова пудра - сто грам;

 два відокремлених яєчних білка;

 ванілін і кондитерські присипки.

 Технологія приготування паски з родзинками на Великдень:

 1. Всі інгредієнти (крім яєчних білків) відразу дістанемо з холодильника. Спершу потрібно приготувати опару: змішуємо для цього небагато підігріте молоко (не більше 30 градусів) зі столовою ложкою цукру і третьою частиною взятої борошна. Потім додаємо туди дріжджі і знову перемішуємо. Накриваємо опару харчовим поліетиленом і ставимо в тепло хвилин на тридцять.

 2. Після підняття опари, обминали її. Далі додаємо туди яєчні жовтки, раніше розтерті разом з ваніліном і цукром. Розмішайте і всипте ще третина борошна.

 3. Далі потрібно збити відокремлені білки і щіпку дрібної солі до міцної піни. Введемо цю піну в тісто, розмішати і засиплемо останню частину борошна.

 4. Розтопимо вершкове масло і заллємо його в тісто. Будемо ретельно вимішувати тісто, поки воно не перестане липнути до рук. Знову помістимо тісто в тепло, щоб воно знову підійшло і ще збільшилася в розмірі. Потрібно близько години.

 5. Потім знову гарненько обімніть підійшло тісто і додамо в нього промиті родзинки. Потім розкладемо готове тісто за формами для пасок (попередньо їх слід промаслити і обсипати борошном або сухарями). Наповнювати форми необхідно лише на третину об'єму. Залишимо тісто ще на півгодини для останнього підняття.

 6. Випікати паски з родзинками потрібно при 150С близько 45 хвилин. Ставити випічку потрібно на нижню полицю духовки. Коли паска зверху почне золотитися, проткніть його тонкою дерев'яною шпажкою, щоб перевірити його готовність.

 7. Щоб прикрасити паску, приготуємо білкову глазур з двох відокремлених білків і ста грам цукрової пудри. Білки зіб'ємо в легку пінку, потім в неї тихенько усиплемо пудру, продовжуючи все це збивати. Коли глазур стане досить пишною, можна наносити її зверху пасок. Після цього прикрасити випічку їстівними декоративними посипаннями.

 8. Можна також готовий паску запікати відразу з глазур'ю і посипаннями при 100 градусах. Тоді вона стане розсипчастою і твердою. Зі святом!